04753 Schneider

04753 Schneider
Opis
Prisma G/P εÏκαμπτη μπάÏα 32 x 8 mm Μ=1800mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | insulated flexible bar |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | current distribution accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P Prisma iPM L Prisma iPM M |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 4.88 kg |
| [In] rated current | 660 A |
| [Ie] rated operational current | 660 A |
| quantity per set | set of 1 |
| length | 1800 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure |
| busbar cross section | 32 x 8 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




