04713 Schneider

04713 Schneider
Opis
CANALIS Connection Rear NS-MTZ1/NT 3P Prisma P
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | interface accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 3.8 kg |
| colour | natural |
| [In] rated current | 1600 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 3P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| installed device | Compact: drawout NS630b...1000 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: fixed NS1250 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: fixed NS630b...1000 - control: motor mechanism vertical installation Compact: fixed NS1250 - control: motor mechanism vertical installation Compact: fixed NS1600 - control: toggle vertical installation Compact: fixed NS1600 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: fixed NS1600 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS1600 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: drawout NS1600 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS1600 - control: toggle vertical installation Masterpact: fixed NT06...10 - control: toggle vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: direct front rotary handle vertical installation Masterpact: fixed NT06...10 - control: motor mechanism vertical installation Masterpact: fixed NT12 - control: toggle vertical installation Masterpact: fixed NT12 - control: motor mechanism vertical installation Masterpact: fixed NT16 - control: toggle vertical installation Masterpact: fixed NT16 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS630b...1000 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS630b...1000 - control: toggle vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: toggle vertical installation Compact: fixed NS630b...1000 - control: toggle vertical installation Compact: fixed NS1250 - control: toggle vertical installation Compact: fixed NS630b...1000 - control: direct front rotary handle vertical installation |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 fixed toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 fixed motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1600 fixed toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1600 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1600 fixed motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1600 drawout toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1600 drawout direct front rotary handle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1600 drawout motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 fixed toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout direct front rotary handle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 fixed motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 fixed toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 fixed motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT16 fixed toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Masterpact NT16 fixed motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout direct front rotary handle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 fixed toggle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 650 mm 800 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 fixed motor mechanism vertical 3P 1 rear connection on Canalis 16 |
| cubicle-device connection | KT with Canalis |
| cubicle depth | 400 + 400 mm: rear |
| enclosure nominal height | 2000 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




