04712 Schneider

04712 Schneider
Opis
CANALIS Connection Front NS-MTZ1/NT 4P Prisma P
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | interface accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Višina | 110 mm |
| Teža izdelka | 3.76 kg |
| colour | natural |
| Širina | 50 mm |
| [In] rated current | 1250 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| installed device | Compact: drawout NS630b...1000 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: fixed NS1250 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: fixed NS630b...1000 - control: motor mechanism vertical installation Compact: fixed NS1250 - control: motor mechanism vertical installation Masterpact: fixed NT06...10 - control: toggle vertical installation Masterpact: fixed NT06...10 - control: motor mechanism vertical installation Masterpact: fixed NT12 - control: toggle vertical installation Masterpact: fixed NT12 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: direct front rotary handle vertical installation Compact: drawout NS630b...1000 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: motor mechanism vertical installation Compact: drawout NS630b...1000 - control: toggle vertical installation Compact: drawout NS1250 - control: toggle vertical installation Compact: fixed NS630b...1000 - control: toggle vertical installation Compact: fixed NS1250 - control: toggle vertical installation Compact: fixed NS630b...1000 - control: direct front rotary handle vertical installation |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 fixed toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 fixed motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 fixed toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT06...10 fixed motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 fixed toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Masterpact NT12 fixed motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS630b...1000 drawout motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 18 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 fixed toggle vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NS1250 fixed motor mechanism vertical 4P 1 front connection on Canalis 17 |
| cubicle-device connection | KT with Canalis |
| cubicle depth | 400 mm: front |
| enclosure nominal height | 2000 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




