04691 Schneider

04691 Schneider
Opis
FLANGE FOR EDGEWISE BARS
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | spacing rods |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessory |
| product destination | busbar |
| Komplementarno | |
| Višina | 30 mm |
| Teža izdelka | 0.2 kg |
| Širina | 60 mm |
| product compatibility | edgewise bars |
| quantity per set | set of 1 |
| range compatibility | Prisma P Prisma iPM M |
| enclosure/cubicle description | cubicle |




