04659 Schneider

04659 Schneider
Opis
12 STOPS/4000A BOTT.SUPPORT LINERGY LGYE
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Linergy Prisma iPM Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | choke |
| product name | Linergy LGYE |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | busbar accessory |
| product destination | busbar |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| Teža izdelka | 0.26 kg |
| Širina | 190 mm |
| Globina | 40 mm |
| [Ie] rated operational current | 4000 A |
| quantity per set | set of 12 |
| range compatibility | Linergy LGYE |
| cubicle-device connection | busbar vertical |




