04653 Schneider

04653 Schneider
Opis
LINERGY BS REAR VERTICAL SUPPORT FOR 5/10MM BAR
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | busbar support |
| product name | Linergy BS |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BS |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 2.12 kg |
| quantity per set | set of 1 |
| permissible current | 800 A - busbar cross section: 60 x 5 mm 1000 A - busbar cross section: 80 x 5 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| cubicle-device connection | Linergy BS rear busbar - fixed |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |




