04641 Schneider

04641 Schneider
Opis
JOINT FOR 80/100MM BAR/LINERGY BS HZ BAR
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | joint |
| product name | Linergy BS |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BS |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 1.54 kg |
| Širina | 100 mm 80 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| cubicle-device connection | 80/100 mm horizontal busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




