04637 Schneider

04637 Schneider
Opis
CONNECT.PLATE 3200A 10MM HZ/ V.FLAT BAR
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connector plate |
| product name | Linergy BS |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BS |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 1.3 kg |
| [In] rated current | 3200 A |
| [Ie] rated operational current | 3200 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P 3P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| cubicle-device connection | 10 mm horizontal busbar vertical busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




