04623 Schneider

04623 Schneider
Opis
LINERGY LGYE HORIZONTAL JOINT 4000A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Linergy Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| product name | Linergy LGYE |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Provided equipment | fixing frame fixing elements |
| Združljivost serije/obsega | Linergy LGYE |
| Komplementarno | |
| Višina | 240 mm |
| Teža izdelka | 3.22 kg |
| Širina | 130 mm |
| Globina | 4 mm |
| [In] rated current | 4000 A |
| [Ie] rated operational current | 4000 A |
| quantity per set | set of 1 |
| installed device | connection: busbar horizontal installation |
| cubicle-device connection | Linergy busbar |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




