04607 Schneider

04607 Schneider
Opis
Linergy LGYE σÏνδεση κάθετων μπαÏών σε οÏιζόντιες μπάÏες 4000A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P Linergy |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| product name | Linergy LGYE |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Provided equipment | fixing frame fixing elements |
| Združljivost serije/obsega | Linergy LGYE |
| Komplementarno | |
| Višina | 290 mm |
| Teža izdelka | 4.26 kg |
| Širina | 150 mm |
| Globina | 4 mm |
| [In] rated current | 4000 A |
| [Ie] rated operational current | 4000 A |
| quantity per set | set of 1 |
| installed device | connection: busbar vertical installation |
| cubicle-device connection | Linergy busbar |
| Okolje | |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




