04461 Schneider

04461 Schneider
Opis
Connection for horizontal plug-in NSX630 with toggle, 3P 630A, on Linergy LGY
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 4 kg |
| [In] rated current | 630 A |
| [Ie] rated operational current | 630 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 3P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| installed device | Compact: plug-in NSX400 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: plug-in NSX630 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: drawout NSX400 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: drawout NSX630 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: plug-in NSX400 with earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: plug-in NSX630 with earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: drawout NSX400 with earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: drawout NSX630 with earth leakage protection - control: toggle horizontal installation |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without plug-in toggle horizontal 3P 1 direct 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without drawout toggle horizontal 3P 1 direct 6 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without plug-in toggle horizontal 3P 1 direct 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without drawout toggle horizontal 3P 1 direct 6 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 with plug-in toggle horizontal 3P 1 direct 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 with drawout toggle horizontal 3P 1 direct 6 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 with plug-in toggle horizontal 3P 1 direct 3 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 with drawout toggle horizontal 3P 1 direct 6 |
| cubicle-device connection | Linergy busbar |
| busbar cross section | 30 x 10 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




