04456 Schneider

04456 Schneider
Opis
Connection transfer assembly in duct for fixed horizontal NSX630 with toggle, 4P
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | connection transfer assembly |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | current distribution accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Višina | 250 mm |
| Teža izdelka | 7.18 kg |
| surface finish | matt smooth |
| [In] rated current | 630 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| installed device | Compact: fixed NSX400 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: fixed NSX630 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 4P 1 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 4P 1 direct 5 |
| cubicle-device connection | flat busbar |
| busbar cross section | 32 x 6 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




