04233 Schneider

04233 Schneider
Opis
TRUNKING DOOR L2000
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | cable trunking |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | trunking accessory |
| accessory / separate part type | cable duct |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P Prisma G door |
| Komplementarno | |
| Višina | 30 mm |
| mounting support | door |
| Teža izdelka | 0.52 kg |
| mounting mode | adhesive |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 30 mm |
| Material | plastic |
| quantity per set | set of 30 |
| length | 2000 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle wall-mounted enclosure floor-standing enclosure |




