04229 Schneider

04229 Schneider
Opis
20 TAB CONN.M10 VOLT.TAP-OFFS
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma iPM |
| Izdelek ali sestavni del | voltage tap-off |
| product name | Linergy LGYE |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | busbar accessory |
| product destination | busbar |
| Komplementarno | |
| Višina | 9.5 mm |
| Teža izdelka | 0.08 kg |
| Povezave - terminali | 2 Faston terminals |
| colour | natural |
| Širina | 17.5 mm |
| Globina | 0.84 mm |
| product compatibility | Linergy busbar |
| quantity per set | set of 20 |
| range compatibility | Linergy LGYE |
| enclosure/cubicle description | cubicle |
| cubicle-device connection | M10 bolt |




