04227 Schneider

04227 Schneider
Opis
RAIL AND RAISERS MODULAR
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | rail |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 3P: fixed NG160 1 x 4P: fixed NG160 1 x 3P: fixed NG160 NA 1 x 4P: fixed NG160 NA |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Pack 160 Prisma G Prisma P |
| type of rail | modular |
| installed device | Acti 9: fixed modular device Multi 9: fixed modular device Compact: fixed NG160 without earth leakage protection - control: toggle Compact: fixed NG160 NA without earth leakage protection - control: toggle Compact: fixed NG160 with earth leakage protection - control: toggle |
| Komplementarno | |
| Višina | 33 mm |
| 9 mm pitches | 48 |
| Teža izdelka | 0.14 kg |
| colour | grey |
| Širina | 432 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| provided equipment | 4 modular raisers |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm floor-standing enclosure - width 850 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm Pack enclosure - width 555 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 5 module(s): NG160 without earth leakage protection , direct in 650 mm Widecubicle 5 module(s): NG160 NA without earth leakage protection , direct in 650 mm Widecubicle 5 module(s): NG160 with earth leakage protection , direct in 650 mm Widecubicle 5 module(s): modular device in 600 mm Widefloor-standing enclosure 5 module(s): modular device in 600 mm Widewall-mounted enclosure 5 module(s): modular device in 850 mm Widefloor-standing enclosure 5 module(s): modular device in 650 mm Widecubicle 5 module(s): modular device in 555 mm WidePack enclosure |
| offer type | standard |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NG160 without fixed toggle 3P 1 direct 5 125 mm 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Acti 9 modular device fixed 5 125 mm 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Multi 9 modular device fixed 5 125 mm 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Multi 9 modular device fixed 5 125 mm 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Multi 9 modular device fixed 5 125 mm 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Multi 9 modular device fixed 5 125 mm 555 mm Pack 160 Pack enclosure Acti 9 modular device fixed 5 125 mm 555 mm Pack 160 Pack enclosure Multi 9 modular device fixed 5 125 mm 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NG160 without fixed toggle 4P 1 direct 5 125 mm 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NG160 NA without fixed toggle 3P 1 direct 5 125 mm 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NG160 NA without fixed toggle 4P 1 direct 5 125 mm 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NG160 with fixed toggle 3P 1 direct 5 125 mm 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact NG160 with fixed toggle 4P 1 direct 5 125 mm 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Acti 9 modular device fixed 5 125 mm 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Acti 9 modular device fixed 5 125 mm 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Acti 9 modular device fixed 5 125 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |



