04223 Schneider

04223 Schneider
Opis
M.BR.4V.MOD.DEV.RAILS TERM.BLK
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G |
| installed device | connection: terminal blocks |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 1.06 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 6000 mm |
| provided equipment | 4 vertical DIN rails |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure connection terminal blocks 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure connection terminal blocks |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 |




