04220 Schneider

04220 Schneider
Opis
M.BRAC.TERM.BLK-EARTH BAR DUCT
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G duct |
| installed device | connection: earth bars connection: terminal blocks |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.46 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm |
| enclosure/cubicle width | 300 mm Prisma G floor-standing duct connection earth bars 300 mm Prisma G wall-mounted duct connection earth bars 300 mm Prisma G floor-standing duct connection terminal blocks 300 mm Prisma G wall-mounted duct connection terminal blocks |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 |




