04208 Schneider

04208 Schneider
Opis
FIX.BRACK.V.EARTH BAR ENC.H80
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | support |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G |
| cubicle-device connection | earth bar: vertical by screws |
| Komplementarno | |
| Višina | 80 mm |
| mounting support | functional uprights |
| Teža izdelka | 0.08 kg |
| mounting mode | by screws |
| Širina | 47 mm |
| Globina | 20 mm |
| quantity per set | set of 2 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm |




