04174 Schneider

04174 Schneider
Opis
Linergy BS - 4 Ï€ÏοτÏυπημÎνες μπάÏες 250A Μ1400mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Linergy |
| Izdelek ali sestavni del | copper busbar |
| product name | Linergy BS |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| busbar description | flat bar |
| Količina na set/komplet | set of 4 |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BS |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 12.54 kg |
| Kompatibilnostna koda | Copper_threaded_busbar |
| [Ie] rated operational current | 630 A |
| installation direction | vertical, operating position: rear |
| [Ipk] rated peak withstand current | 55 kA |
| connection pitch | connection each 25 mm |
| length | 1400 mm |
| Debelina | 8 mm |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm |
| type of busbar connection | M6 threaded hole |
| I²t on activation | 625000 kA².s |
| busbar cross section | 32 x 8 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |




