04163 Schneider

04163 Schneider
Opis
Linergy BS - 4 Ï€ÏοτÏυπημÎνες μπάÏες 400A Μ1000mm
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Linergy |
| Izdelek ali sestavni del | copper busbar |
| product name | Linergy BS |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| busbar description | flat bar |
| Količina na set/komplet | set of 4 |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BS |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 5.7 kg |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 1000 V |
| Kompatibilnostna koda | Copper_threaded_busbar |
| [Ie] rated operational current | 400 A |
| installation direction | vertical, operating position: rear |
| [Ipk] rated peak withstand current | 55 kA |
| connection pitch | connection each 25 mm |
| length | 1000 mm |
| Debelina | 5 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm |
| type of busbar connection | M6 threaded hole |
| busbar cross section | 32 x 5 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




