04148 Schneider

04148 Schneider
Opis
CONNECTIONS 160A 4P LINERGY BW/DEVICE 160A W440
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | one-piece connection |
| product name | Linergy BW |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| IP degree of protection | IPxx B |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BW |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 1 kg |
| [In] rated current | 160 A |
| [Ie] rated operational current | 160 A |
| quantity per set | set of 1 |
| length | 440 mm |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm cubicle - width 650 mm floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm Pack enclosure - width 550 mm |
| installed device | Compact: INS160 Multi 9: NG125 with earth leakage protection Compact: NG160 with earth leakage protection Multi 9: C120 with earth leakage protection Acti 9: iC120 with earth leakage protection |
| cubicle-device connection | Linergy BW busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1, inside Prisma IEC 61439-2, inside Prisma |




