04147 Schneider

04147 Schneider
Opis
CONNECTIONS 160A 4P LINERGY BW/DEVICE 160A W165
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | one-piece connection |
| product name | Linergy BW |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Provided equipment | with connection |
| IP degree of protection | IPxx B |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BW |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.48 kg |
| [In] rated current | 160 A |
| [Ie] rated operational current | 160 A |
| quantity per set | set of 1 |
| length | 165 mm |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm cubicle - width 650 mm floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm Pack enclosure - width 550 mm |
| installed device | Multi 9: NG125 Compact: NG160 Compact: INS160 Multi 9: C120 Acti 9: iC120 |
| cubicle-device connection | Linergy BW busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1, inside Prisma IEC 61439-2, inside Prisma |




