04145 Schneider

04145 Schneider
Opis
CU CONNECTIONS 125A 4P W230 WITH 35² FERRULE+45° ANGLE LUG
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| product name | Linergy BW |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost serije/obsega | Linergy BW |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.42 kg |
| [In] rated current | 125 A |
| [Ie] rated operational current | 125 A |
| quantity per set | set of 4 |
| length | 230 mm |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm floor-standing enclosure - width 850 mm Pack enclosure - width 550 mm |
| installed device | Multi 9: NG125 Compact: INS125 |
| cubicle-device connection | Linergy BS busbar Linergy FH comb busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1, inside Prisma IEC 61439-2, inside Prisma |




