04076 Schneider

04076 Schneider
Opis
INCOMING CONNECTION BLOCK NSX630 HZ IN-DUCT
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | incoming connection block |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | connection accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 7.72 kg |
| [In] rated current | 630 A |
| [Ie] rated operational current | 630 A |
| quantity per set | set of 1 |
| location of connection | bottom top |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 850 mm floor-standing enclosure + duct - width 600 + 300 mm wall-mounted enclosure + duct - width 600 + 300 mm |
| installed device | Compact: fixed NSX400 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation Compact: fixed NSX630 without earth leakage protection - control: toggle horizontal installation |
| enclosure/cubicle width | 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 9 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 9 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G wall-mounted enclosure + duct Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 6 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 9 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 9 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 6 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 6 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 6 850 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact NSX630 without fixed toggle horizontal 4P 1 connection block 6 600 + 300 mm Prisma G floor-standing enclosure + duct Compact NSX400 without fixed toggle horizontal 3P 1 connection block 9 |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




