04040 Schneider

04040 Schneider
Opis
Linergy στοιχείο διανομής Distriblock 4P 80A 24M άνω σÏνδεση
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | distribution block |
| product name | Linergy DX |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost izdelkov | Spacial enclosures |
| IP degree of protection | IPxx B |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P Prisma PH Pack 160 Prisma Pack 250 |
| Komplementarno | |
| mounting support | DIN rail |
| 9 mm pitches | 8 |
| Teža izdelka | 0.29 kg |
| Povezave - terminali | supply: tunnel type terminal16-16 mm² (flexible) supply: tunnel type terminal25-25 mm² (rigid) distribution: spring terminal (phase) , 12 x 2.5-6 mm² (flexible) distribution: spring terminal (phase) , 12 x 2.5-6 mm² (rigid) distribution: spring terminal (neutral) , 12 x 2.5-6 mm² (flexible) distribution: spring terminal (neutral) , 12 x 2.5-6 mm² (rigid) |
| [Ui] Nazivna izolacijska trdnost | 500 V AC |
| Kompatibilnostna koda | DISTRIBLOC |
| [Uimp] rated impulse withstand voltage | 6 kV |
| [Ue] rated operational voltage | 440 V AC |
| [In] rated current | 63 A at 40 °C |
| [Ie] rated operational current | 63 A at 40 °C |
| market segment | small commercial small buildings residential |
| total number of 18 mm modules | 4 |
| poles description | 4P |
| location of connection | top |
| Okolje | |
| Stopnja onesnaženosti | 3 |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 60947-7-1 IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| resistance to incandescent wire | 960 °C conforming to IEC 60695-2-11 |




