04024 Schneider

04024 Schneider
Opis
4P CONN.LIN.BS STAGE BB/LIN.FM D.BLK200A
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | connection |
| product name | Linergy FM |
| Skupina izdelkov | Linergy |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 2.02 kg |
| colour | anthracite grey (RAL 7016) |
| [In] rated current | 200 A |
| [Ie] rated operational current | 200 A |
| quantity per set | set of 1 |
| poles description | 4P |
| enclosure/cubicle description | cubicle duct - width 300 mm floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm |
| cubicle-device connection | Linergy FM distribution block Linergy BS busbar |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-1, inside Prisma IEC 61439-2, inside Prisma |




