03590 Schneider

03590 Schneider
Opis
REAR MODULAR DEVICE RAIL W650
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | rail |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| type of rail | rear modular |
| Komplementarno | |
| Višina | 35 mm |
| Teža izdelka | 0.32 kg |
| Širina | 578 mm |
| Globina | 15 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| offer type | standard |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |




