03584 Schneider

03584 Schneider
Opis
2 SIDE.CROSS-MEMBERS W400 D400
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | cross-members |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | mounting accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P rail |
| Komplementarno | |
| Višina | 48 mm |
| Teža izdelka | 0.64 kg |
| colour | stainless steel |
| Širina | 375 mm |
| Globina | 12.5 mm |
| Material | metal |
| quantity per set | set of 2 |
| mounting position | lateral |
| enclosure/cubicle description | cubicle |




