03580 Schneider

03580 Schneider
Opis
4 ANGLE BRACKETS ET SCREWS
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | angle bracket |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Provided equipment | screws |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P mounting plate |
| Komplementarno | |
| Višina | 35 mm |
| Teža izdelka | 0.12 kg |
| mounting mode | by screws |
| Širina | 15 mm |
| Globina | 17 mm |
| quantity per set | set of 4 |
| enclosure/cubicle description | cubicle cubicle duct |




