03570 Schneider

03570 Schneider
Opis
Plain backplate, 36 modules 510 mm wide
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | backplate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis montažne plošče | plain |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| Komplementarno | |
| Višina | 1794 mm |
| Teža izdelka | 25.56 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 524 mm |
| Globina | 35 mm |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 + 150 mm depth 400 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 36 module(s) in 650 mm Widecubicle 36 module(s) in 650 + 150 mm Widecubicle |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle 36 37.5 mm 650 + 150 mm 400 mm Prisma P cubicle 36 12.5 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 |




