03352 Schneider

03352 Schneider
Opis
Prisma G/P αδιάφανη μετώπη 4MOD Π=300
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 4 x 3P: modular rail support: GV2 + D or K contactors <= 40 A horizontal installation 4 x 3P: modular rail support: TeSys U horizontal installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | horizontal |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G duct Prisma P |
| installed device | TeSys: fixed TeSys U - horizontal installation TeSys: fixed GV2 + D or K contactors <= 40 A - horizontal installation |
| type of front plate | transparent |
| Komplementarno | |
| Višina | 200 mm |
| Teža izdelka | 0.54 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | glass |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm cubicle - width 400 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 4 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys GV2 + D or K contactors <= 40 A fixed horizontal 3P 4 direct 5 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys GV2 + D or K contactors <= 40 A fixed horizontal 3P 4 direct 5 400 mm 400 mm Prisma P cubicle 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys TeSys U fixed horizontal 3P 4 direct 5 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys TeSys U fixed horizontal 3P 4 direct 5 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys TeSys U fixed horizontal 3P 4 direct 4 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys TeSys U fixed horizontal 3P 4 direct 4 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




