03329 Schneider

03329 Schneider
Opis
FRONT PLATE ISFT250 VERTICAL W300 9M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 3P: mounting plate support: ISFT250 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | vertical |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G duct Prisma Pack 250 |
| installed device | FuPact: fixed ISFT250 - control: fuse carriers handle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 450 mm |
| Teža izdelka | 0.74 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 250 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm Pack enclosure - width 300 mm |
| connection position | direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 9 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 300 mm Prisma G floor-standing duct FuPact ISFT250 fixed fuse carriers handle vertical 3P 1 direct 9 300 mm Prisma G wall-mounted duct FuPact ISFT250 fixed fuse carriers handle vertical 3P 1 direct 9 300 mm Prisma Pack 250 Pack enclosure FuPact ISFT250 fixed fuse carriers handle vertical 3P 1 direct 9 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




