03326 Schneider

03326 Schneider
Opis
FRONT PLATE ISFT160 HORIZONTAL W600 3M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 3P: mounting plate support: ISFT160 horizontal installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | horizontal |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma Pack 250 |
| installed device | FuPact: fixed ISFT160 - control: fuse carriers handle - horizontal installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| Teža izdelka | 0.58 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm Pack enclosure - width 600 mm |
| connection position | direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 3 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle horizontal 3P 1 direct 6 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle horizontal 3P 1 direct 6 600 mm Prisma Pack 250 Pack enclosure FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle horizontal 3P 1 direct 6 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |



