03325 Schneider

03325 Schneider
Opis
FRONT PLATE ISFT100N VERTICAL WIDTH 600/650 8M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 6 x 3P: busbars support: ISFT100N vertical installation 8 x 3P: mounting plate support: ISFT100N vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | horizontal |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | FuPact: fixed ISFT100N - control: fuse carriers handle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 400 mm |
| Teža izdelka | 1.64 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | rear connection direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 8 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact ISFT100N fixed fuse carriers handle vertical 3P 6 rear connection on busbar 8 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact ISFT100N fixed fuse carriers handle vertical 3P 6 rear connection on busbar 8 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact ISFT100N fixed fuse carriers handle vertical 3P 8 direct 8 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact ISFT100N fixed fuse carriers handle vertical 3P 8 direct 8 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact ISFT100N fixed fuse carriers handle vertical 3P 8 direct 8 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact ISFT100N fixed fuse carriers handle vertical 3P 6 rear connection on busbar 8 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




