03324 Schneider

03324 Schneider
Opis
FRONT PLATE ISFT 630 VERTICAL W650 8M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma P |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 3P: mounting plate support: ISFT630 horizontal installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | horizontal |
| Združljivost serije/obsega | Prisma P |
| installed device | FuPact: fixed ISFT630 - control: fuse carriers handle - horizontal installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 400 mm |
| Teža izdelka | 1.62 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 8 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact ISFT630 fixed fuse carriers handle horizontal 3P 1 direct 10 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




