03321 Schneider

03321 Schneider
Opis
FRONT PLATE ISFT160 VERTICAL WIDTH 600/650 6M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 4 x 3P: mounting plate support: ISFT160 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | vertical |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | FuPact: fixed ISFT160 - control: fuse carriers handle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 300 mm |
| Teža izdelka | 1.12 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection rear connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 6 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle vertical 3P 4 direct 8 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle vertical 3P 4 direct 8 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle vertical 3P 4 rear connection on busbar 8 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle vertical 3P 4 rear connection on busbar 8 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle vertical 3P 4 rear connection on busbar 6 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact ISFT160 fixed fuse carriers handle vertical 3P 4 direct 6 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




