03314 Schneider

03314 Schneider
Opis
FRONT PLATE INF63-160 HZ/V. 3/4P WIDTH 600/650 5M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 3P: mounting plate support: INF40 horizontal installation 1 x 4P: mounting plate support: INF40 horizontal installation 1 x 3P: mounting plate support: INF100...160 horizontal installation 1 x 4P: mounting plate support: INF100...160 horizontal installation 1 x 3P: mounting plate support: INF63 horizontal installation 1 x 4P: mounting plate support: INF63 horizontal installation 3 x 3P: mounting plate support: INF63 vertical installation 2 x 3P: mounting plate support: INF63 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | vertical horizontal |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | FuPact: fixed INF40 - control: extended rotary handle - horizontal installation FuPact: fixed INF100...160 - control: extended rotary handle - horizontal installation FuPact: fixed INF63 - control: extended rotary handle - horizontal installation FuPact: fixed INF63 - control: extended rotary handle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 250 mm |
| Teža izdelka | 1.04 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 5 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact INF100...160 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 7 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact INF100...160 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 7 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact INF100...160 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 7 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact INF100...160 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 7 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact INF100...160 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact INF100...160 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 5 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact INF40 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact INF40 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 5 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact INF40 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact INF40 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 5 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact INF63 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact INF63 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 5 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact INF63 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact INF63 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 5 600 mm Prisma G floor-standing enclosure FuPact INF63 fixed extended rotary handle vertical 3P 3 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure FuPact INF63 fixed extended rotary handle vertical 3P 3 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact INF63 fixed extended rotary handle horizontal 3P 1 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact INF63 fixed extended rotary handle horizontal 4P 1 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle FuPact INF63 fixed extended rotary handle vertical 3P 2 direct 5 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




