03303 Schneider

03303 Schneider
Opis
FRONT PLATE 3-15 EZC100 VERTICAL WIDTH 600/650 5M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 15 x 1P: mounting plate support: EZC100 vertical installation 5 x 3P: mounting plate support: EZC100 vertical installation 3 x 4P: mounting plate support: EZC100 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | vertical |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | Easypact: fixed EZC100 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 250 mm |
| Teža izdelka | 0.86 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection |
| number of vertical modules [50 mm] | 5 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 1P 15 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 1P 15 direct 5 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 3P 5 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 3P 5 direct 5 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 4P 3 direct 5 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 4P 3 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 1P 15 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 3P 5 direct 5 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Easypact EZC100 without fixed toggle vertical 4P 3 direct 5 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




