03280 Schneider

03280 Schneider
Opis
FRONT PLATE CVS 630 VERTICAL FIXED TOGGLE W300 8M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 3P: mounting plate support: CVS400 vertical installation 1 x 4P: mounting plate support: CVS400 vertical installation 1 x 3P: mounting plate support: CVS630 vertical installation 1 x 4P: mounting plate support: CVS630 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| IP degree of protection | IP30 |
| operating position | vertical |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G duct |
| installed device | Easypact: fixed CVS400 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation Easypact: fixed CVS630 without earth leakage protection - control: toggle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 400 mm |
| Teža izdelka | 0.86 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | matt smooth |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm |
| connection position | direct connection |
| type of front cover | cut-out |
| number of vertical modules [50 mm] | 8 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 300 mm Prisma G floor-standing duct Easypact CVS400 without fixed toggle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 300 mm Prisma G wall-mounted duct Easypact CVS400 without fixed toggle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 300 mm Prisma G floor-standing duct Easypact CVS400 without fixed toggle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 300 mm Prisma G wall-mounted duct Easypact CVS400 without fixed toggle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 300 mm Prisma G floor-standing duct Easypact CVS630 without fixed toggle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 300 mm Prisma G wall-mounted duct Easypact CVS630 without fixed toggle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 300 mm Prisma G floor-standing duct Easypact CVS630 without fixed toggle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 300 mm Prisma G wall-mounted duct Easypact CVS630 without fixed toggle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




