03274 Schneider

03274 Schneider
Opis
FRONT PLATE INS630 VERTICAL WIDTH 600/650 10M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 1 x 3P: mounting plate support: INS320...400 vertical installation 1 x 4P: mounting plate support: INS320...400 vertical installation 1 x 3P: mounting plate support: INS500...630 vertical installation 1 x 4P: mounting plate support: INS500...630 vertical installation 1 x 3P: mounting plate support: INV320...400 vertical installation 1 x 4P: mounting plate support: INV320...400 vertical installation 1 x 3P: mounting plate support: INV500...630 vertical installation 1 x 4P: mounting plate support: INV500...630 vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| operating position | vertical |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| installed device | Compact: fixed INS320...400 - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: fixed INS500...630 - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: fixed INV320...400 - control: direct front rotary handle - vertical installation Compact: fixed INV500...630 - control: direct front rotary handle - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 500 mm |
| Teža izdelka | 1.9 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm cubicle - width 650 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection Linergy FC |
| number of vertical modules [50 mm] | 10 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS320...400 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct 10 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS320...400 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct 10 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS500...630 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INS500...630 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV320...400 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct 10 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV320...400 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct 10 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV500...630 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct 11 650 mm 400 mm Prisma P cubicle Compact INV500...630 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct 11 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INS320...400 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INS320...400 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INS320...400 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INS320...400 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INS500...630 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INS500...630 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INS500...630 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INS500...630 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INV320...400 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INV320...400 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INV320...400 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INV320...400 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 10 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INV500...630 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INV500...630 fixed direct front rotary handle vertical 3P 1 direct with long terminal shield 12 600 mm Prisma G floor-standing enclosure Compact INV500...630 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure Compact INV500...630 fixed direct front rotary handle vertical 4P 1 direct with long terminal shield 12 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




