03213 Schneider

03213 Schneider
Opis
MODULAR FRONT PLATE W300 3M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 4 x 3P: modular rail support: GV2L 4 x 3P: modular rail support: GV2LE 4 x 3P: modular rail support: GV2ME 4 x 3P: modular rail support: GV2P 4 x 3P: modular rail support: GV2RTn 3 x 3P: modular rail support: GV3 |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G duct Prisma P |
| installed device | TeSys: fixed GV2L TeSys: fixed GV2LE TeSys: fixed GV2ME TeSys: fixed GV2P TeSys: fixed GV2RTn Acti 9: fixed modular device <= 40 A Multi 9: fixed modular device <= 40 A TeSys: fixed GV3 |
| type of front plate | modular cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| 9 mm pitches | 20 |
| Teža izdelka | 0.32 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 300 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-2 IEC 61439-1 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm cubicle - width 400 mm depth 400 mm |
| connection position | direct connection |
| number of 18 mm modules per row | 10 |
| number of vertical modules [50 mm] | 3 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys GV2L fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys GV2L fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys GV2LE fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys GV2LE fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys GV2ME fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys GV2ME fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys GV2P fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys GV2P fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys GV2RTn fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys GV2RTn fixed 3P 4 direct 3 300 mm Prisma G floor-standing duct TeSys GV3 fixed 3P 3 direct 5 300 mm Prisma G wall-mounted duct TeSys GV3 fixed 3P 3 direct 5 300 mm Prisma G floor-standing duct Acti 9 modular device <= 40 A fixed 20 direct 3 300 mm Prisma G wall-mounted duct Acti 9 modular device <= 40 A fixed 20 direct 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle Acti 9 modular device <= 40 A fixed 20 direct 3 300 mm Prisma G floor-standing duct Multi 9 modular device <= 40 A fixed 20 direct 3 300 mm Prisma G wall-mounted duct Multi 9 modular device <= 40 A fixed 20 direct 3 400 mm 400 mm Prisma P cubicle Multi 9 modular device <= 40 A fixed 20 direct 3 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




