03175 Schneider

03175 Schneider
Opis
SLOTTED MOUNTING PLATE W300 4M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis montažne plošče | flat slotted |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G duct |
| installed device | Phaseo: LV/LV transformer |
| Komplementarno | |
| Višina | 200 mm |
| Teža izdelka | 0.315 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| enclosure/cubicle description | floor-standing duct - width 300 mm wall-mounted duct - width 300 mm |
| number of vertical modules [50 mm] | 4 module(s): LV/LV transformer in 300 mm Widefloor-standing duct 4 module(s): LV/LV transformer in 300 mm Widewall-mounted duct |
| enclosure/cubicle width | 300 mm Prisma G floor-standing duct Phaseo LV/LV transformer 4 12.5 mm 300 mm Prisma G wall-mounted duct Phaseo LV/LV transformer 4 12.5 mm |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 |




