03155 Schneider

03155 Schneider
Opis
FRONT PLATE FOR 3 1P-METERS W600 6M
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | front plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis polov | 3 x 2P: mounting plate support: kilowatt-hour meters vertical installation |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G |
| installed device | power meters: kilowatt-hour meters - vertical installation |
| type of front plate | cut-out |
| Komplementarno | |
| Višina | 500 mm |
| Teža izdelka | 2.22 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 500 mm |
| product certifications | ASEFA |
| standards | IEC 61439-1 IEC 61439-2 |
| Material | steel |
| surface finish | smooth matt |
| quantity per set | set of 1 |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm |
| type of front cover | metering |
| number of vertical modules [50 mm] | 6 |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure power meters kilowatt-hour meters vertical 2P 3 6 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure power meters kilowatt-hour meters vertical 2P 3 6 |
| Okolje | |
| IK stopnja zaščite | IK07 conforming to EN/IEC 62262 |




