01093 Schneider

01093 Schneider
Opis
20 FRONT PLATE GRIPPERS
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | grip |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | spare part |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G Prisma P |
| Komplementarno | |
| Višina | 24 mm |
| Teža izdelka | 0.1 kg |
| mounting mode | adhesive |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 46 mm |
| Globina | 10 mm |
| quantity per set | set of 20 |
| enclosure/cubicle description | cubicle wall-mounted enclosure floor-standing enclosure |




