01052 Schneider

01052 Schneider
Opis
W600 PLINTH FRONT FACE PRISMA G IP30
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | plinth |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory spare part |
| Provided equipment | plinth self-threading screw |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| Teža izdelka | 1.82 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 600 mm |
| surface finish | matt smooth |
| product compatibility | IP30 enclosure IP31 enclosure IP43 enclosure |
| quantity per set | set of 1 |
| length | 600 mm |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm |
| protective treatment | electrophoresis treatment and hot-polymerised polyester epoxy powder |
| Okolje | |
| IP stopnja zaščite | IP30 |




