08910 Schneider

08910 Schneider
Opis
EARTHING BRAID 6MM
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | braid |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | earthing accessory |
| cable cross section | 6-6 mm² |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.04 kg |
| Povezave - terminali | lugs-ring terminals, 4 mm lugs-ring terminals, 6 mm |
| quantity per set | set of 1 |
| length | 200 mm |
| range compatibility | Prisma G Prisma P |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure wall-mounted enclosure cubicle Pack enclosure |




