08904 Schneider

08904 Schneider
Opis
Prisma G/P 12 αυτοκόλλητες θήκες ετικετών 36x432 Π=600/650
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G Prisma Plus System P |
| Izdelek ali sestavni del | label holder |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessory |
| Provided equipment | 1 paper label 1 transparent cover |
| Komplementarno | |
| Višina | 36 mm |
| Teža izdelka | 0.44 kg |
| mounting mode | adhesive |
| Širina | 432 mm |
| quantity per set | set of 12 |
| range compatibility | Prisma P Prisma G |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure |




