08903 Schneider

08903 Schneider
Opis
Prisma G/P 12 αυτοκόλλητες θήκες ετικετών 24x432 Π=600/650
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System P Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | label holder |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | marking accessory |
| Provided equipment | 1 paper label 1 transparent cover |
| Komplementarno | |
| Višina | 24 mm |
| Teža izdelka | 0.325 kg |
| mounting mode | adhesive |
| Širina | 432 mm |
| product compatibility | KN KS |
| quantity per set | set of 12 |
| range compatibility | Prisma P Prisma PH Prisma iPM M Prisma G Prisma iPM L |
| enclosure/cubicle description | cubicle floor-standing enclosure wall-mounted enclosure |




