08891 Schneider

08891 Schneider
Opis
KNOCKOUT GLAND PLATE 12 ENTRIES M12-25 FOR REF 08871/08875/08876 G IP30 AND IP55
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma Plus System G |
| Izdelek ali sestavni del | gland plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | enclosure accessory |
| Združljivost izdelkov | IP31 enclosure IP43 enclosure IP55 enclosure IP30 enclosure |
| IP degree of protection | IP55 |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G enclosure |
| Komplementarno | |
| Teža izdelka | 0.14 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 225 mm |
| Globina | 180 mm |
| type of gland plate | knockouts |
| Material | insulated material |
| quantity per set | set of 1 |
| mounting location | top bottom |
| enclosure/cubicle description | wall-mounted enclosure - width 600 mm floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted duct - width 300 mm floor-standing duct - width 300 mm |
| cable entry number | 4 x M12 4 x M12/20 4 x M16/25 |




