08862 Schneider

08862 Schneider
Opis
SUPPORT 200x112 FOR 8 PUSH-BUTTON DIAMETER22 PRISMA G IP55
Tehnične lastnosti
| Glavno | |
| Serija izdelka | Prisma G |
| Izdelek ali sestavni del | mounting plate |
| Skupina izdelkov | Prisma |
| Opis montažne plošče | dedicated |
| Kategorija dodatkov/ločenih delov | installation accessory |
| Združljivost serije/obsega | Prisma G |
| installed device | human-switchboard interface: 22 mm diameter |
| Komplementarno | |
| Višina | 150 mm |
| Teža izdelka | 0.2 kg |
| colour | white (RAL 9001) |
| Širina | 210 mm |
| Material | plastic |
| provided equipment | 4 blanking plugs |
| enclosure/cubicle description | floor-standing enclosure - width 600 mm wall-mounted enclosure - width 600 mm |
| enclosure/cubicle width | 600 mm Prisma G floor-standing enclosure human-switchboard interface 22 mm diameter 600 mm Prisma G wall-mounted enclosure human-switchboard interface 22 mm diameter |
| Okolje | |
| Certifikati izdelkov | ASEFA |
| Standardi | IEC 61439-2 |



